ekonomik paketler logo
Kurumsal Web Tasarım ve Yazılım Hizmetleri
0 (850) 840 25 20

HAZIR SİTE   PAKETLERİMİZİN AVANTAJLARI

ARAMA MOTORU OPTİMİZASYONU - SEO DOSTU SİTE

Arama motorlarında yükselmeniz için ihtiyaç duyacağınız tüm düzenlemelerin tamamı yönetim paneli üzerinden yapılabilmektedir. İçeriklerinizi titiz bir şekilde seo için ilgili anahtar kelimeler ile ilişkilendirip eklemeniz durumunda arama motorları üzerinden ciddi bir yükseliş elde etmeniz için altyapımız tamamen hazırdır.

KURUMSAL ŞİRKETİNİZE AİT ÖZEL E-POSTA

E-posta hesaplarınızı yönetim panelinden istediğiniz isim ve şifre ile dilediğiniz sayıda açabilirsiniz. Hiçbir şekilde teknik ekiple iletişim kurmanıza gerek kalmaz.
E-posta gönderip almak için outlook v.b yazılımları kurup saatlerce teknik bilgi gerektiren ayarlamalarını yapmanız gerekmez. Yönetim paneli üzerinden gmail ve hotmail gibi e-posta gönderip alabileceğiniz kolay bir web uygulaması bulunmaktadır.

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Firmaların düşük bütçe ile yaptırdığı kalitesiz birçok sitede alan adı veya hosting süresi dolup haberiniz bile olmadan siteler kapanmaktadır. Daha da vahimi kartvizit, antetli kağı gibi birçok noktada yer verdiğiniz alan adınız bir başkası tarafından kayıt edildiği için geçersiz hale gelmektedir. Otomatik sms bilgilendirme sistemi ile böyle bir durum oluşmasına imkan vermiyoruz.

HAZIR TASARIM SEÇENEKLERİ

Tasarımların her biri hoş renk uyumları olan ve kurumsal imaj bütünlüğünüzü tamamlayacak, işinize değer katacak formattadır. Siteyi gördüğünüz anda kapatma isteği uyandıran vasat tasarımlardan değildir, kullanımı kolay ve şıktır.

KOLAY YÖNETİM PANELİ

Yönetim paneli herkesin kolayca kullanabileceği şekilde sade bir görünümle tasarlanmıştır. Menüler ve sayfalar arasında kaybolmadan siteniz üzerinde hakimiyetinizi sonuna kadar hissedebilirsiniz. Tasarımlarımızdaki sade ve kurumsal görünümü tamamlayan yönetim paneline hemen alışacaksınız.

ÜCRETSİZ SÜRÜM
Ücretsiz sürümde sitenizi website.ekonomikpaketler.com sitesinin bir alt alan adı olarak yayınlıyoruz. Bu süründe istediğiniz gibi sitenizi düzenleyebilirsiniz. Tamamen ücretsizdir.

TAM SÜRÜM ve ÖDEME
Tam sürüme geçmek için ihtiyacınız olan tüm bilgi kayıt anında bize vermiş olduğunuz mail adresinize gönderilmektedir. Paketinizin ücretini havale ile gönderirseniz destek.ekonomikpaketler.com üzerinden bilgi verdiğiniz anda siteniz yayına açılacak ve 1 yıllık süre ödeme tarihi ile başlayacaktır.

ALTYAPI
Yazılımımız sıfırdan tasarlanmış ve tamamen EARGE teknik ekibi tarafından geliştirilmiştir. Her satır kod özenle kodlanmış ve ileride doğabilecek ihtiyaçlarınız göz önüne alınarak geliştirilmiştir. Bu nedenle sorun yaşamanız neredeyse imkansızdır.

YEDEKLEME
Yedekleme sistemimiz ile website içeriklerinizin tamamı garanti altındadır. En geç 7 gün öncesindeki haliyle sitenizi yayına almamız 3-5 sn. kadar kısa süren bir işlemdir.

TEKNİK DESTEK
Her türlü konuda bilgi almak için mesai saatleri içerisinde online görüşme ile, mesai saatleri dışında ise talep oluşturarak sizleri yalnız bırakmıyoruz.

ONLİNE İŞLEM MERKEZİ
Web sitemiz üzerinden sitelerinizi görebilir, kredi kartı ile yıllık ödemesi gelen sitelerinizin ödemelerini yapabilirsiniz. Eğer ilerleyen dönemde tamamen size özel bir proje geliştirmemiz durumunda da yine panel üzerinden nameserver ( ns ) güncellemelerini yapabilir, iletişim bilgilerinizi güncelleyebilirsiniz.

HAZIR SİTE ÖZELLİKLERİ

Kolay Yönetim Paneli
 • 7/24 güncellenebilir
 • Kodlama yeteneği gerektirmez
 • Kolay, şık ve kullanışlı
Ücretsiz Web Tasarım Seçenekleri
 • Her sektöre uygun profesyonel tasarım seçenekleri
 • Tamamen özelleştirilebilir
Ücretsiz E-Posta ve Sunucu Hizmetleri
 • Güçlü web ve email hosting
 • %99.9 uptime garantisi
 • Kendi alan adınla website barındırma
SEO Uyumlu
 • Arama motoru optimizasyonu
 • Anahtar kelime yönetimi
 • Google analytics entegrasyonu
web tasarım

HIZLI ARA